Statystyki

 • Oprawa graficzna portalu 5/6

 • Intuicyjność generatora 6/6

 • Wygląd szablonów 5/6

 • Kolorystyka szablonów 5/6

 • Możliwość modyfikacji szablonów 5/6

 • Stosunek ceny do możliwości portalu 6/6

Kod rabatowy

Kod rabatowy bbv5u -30% na wszystkie pakiety

Wypróbuj

Podsumowanie

Twórcy portalu świetnie zdają sobie sprawę, że pierwsze wrażenie jakie powinniśmy zaprezentować rekruterom zaczyna się od schludnie i atrakcyjnie wyglądającego życiorysu, dzięki któremu można wywnioskować, w jakim stopniu kandydat zaangażował się w proces poszukiwania pracy. Na nas na pewno bardzo pozytywne wrażenie wywołała szata graficzna strony, utrzymana w stonowanych barwach z umiejętnie zastosowanymi, turkusowymi elementami. Czy są jakieś specjalne wymagania, by kreator CV był dla nas dostępny? Jedynym warunkiem jest posiadanie konta użytkownika. Założymy je dosłownie w kilka sekund. Warto zaznaczyć, że jest ono całkowicie bezpłatne, a dzięki niemu możemy pobrać nasze CV w formacie .pdf oraz .txt lub przesłać na maila. Dzięki aktywacji konta mamy dostęp do czterech darmowych szablonów w aż ośmiu wersjach kolorystycznych. Niestety, musimy się liczyć z tym, że w nieodpłatnym pakiecie, na naszym dokumencie będzie widoczne logo CraftCV.

Do pracy z kreatorem potrzebujesz wyłącznie dostępu do Internetu oraz zainstalowanej przeglądarki internetowej, bez zbędnych aplikacji i obszernej wiedzy graficznej. Warto wspomnieć, że twórcy nie przewidzieli obsługi mobilnej portalu, więc decydując się na korzystanie z generatora, będziesz zmuszony pracować na takim układzie graficznym, jaki dostosowany jest do wersji komputerowej. W ofercie mamy do wyboru trzy pakiety i co jest ważne, po wygaśnięciu zakupionego pakietu, konto zmienia się na darmowe. Więc w przypadku upłynięcia terminu dostępu, nie musisz się martwić, ponieważ płatności nie są pobierane bez Twojej zgody. W kreatorze uwzględniono możliwość stworzenia dwustronnego dokumentu, a także wstawienie treści w aż siedmiu językach obcych. Twórcom portalu bardzo zależy na ciągłym rozwoju i udoskonalaniu kreatora, więc dla umieszczania spostrzeżeń dotyczących dodania nowych wersji językowych dodali specjalną rubrykę. Zadbano również o szeroko rozwiniętą edycję czcionki oraz układu strony. W płatnych pakietach mamy możliwość tworzenia własnych kompozycji kolorystycznych dla wybranego przez siebie szablonu oraz tworzenia listu motywacyjnego. Chcąc wynagrodzić swoich zarejestrowanych użytkowników, portal przewidział nagrody w postaci pakietu "Starter". Wystarczy wygenerować indywidualny link w panelu użytkownika i udostępnić go w swoich Social Mediach. Jeśli w ten sposób przekonasz trzech znajomych do zarejestrowania się w serwisie CraftCV - nagroda jest Twoja :)

Wspólnie stwierdzamy, że kreator stworzony przez CraftCV.pl jest godny polecenia. Przykuwa uwagę, daje szeroki wachlarz własnych personalizacji i stworzenia odpowiedniego życiorysu zawodowego do stanowiska, na które chcesz złożyć swoją kandydaturę. Pamiętaj, że prawidłowo i kreatywnie skonstruowane CV daje Ci możliwość, na zrobienie dobrego pierwszego wrażenie osobiście przed rekruterami. Nie zaprzepaść tej szansy!

  • Kilku stronnicowy dokument

  • Tworzenie w kilku językach

  • Darmowe szablony

  • Ciekawa szata graficzna

  • Własne kompozycje kolorystyczne

  • Duża liczba szablonów do wyboru

  • Generator listu motywacyjnego tylko w płatnym pakiecie

  • Kontakt wyłącznie za pomocą formularza na stronie

  • Brak wskazówek i porad

Kod rabatowy

Kod rabatowy bbv5u -30% na wszystkie pakiety

Wypróbuj

Komentarze (3)

 1. J
  Joanna

  Korzystam – godny polecenia

  1. f
   flame

   Zgadza się, oferuje duże możliwości

 2. x
  xoxoxo

  Szybko odpowiadają na otrzymane pytania, bardzo mocno rozbudowany generator można wiele godzin spędzić na edycji szablonu

Aby dodać komentarz zaloguj się