Misja naszego projektu

Pewnie wiele razy słyszałeś, że w przypadku szukania pracy nie ma nic ważniejszego niż zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Brzmi to nieco banalnie, jednak trudno się z tym nie zgodzić. CV jest dla pracodawcy jak wizytówka - skłoni go do kontaktu z Tobą lub wyląduje na dnie szuflady. Nie ma innego wyjścia - trzeba się jakoś wyróżnić wśród innych kandydatów. Nawet najlepsze kwalifikacje mogą okazać się niewystarczające, jeśli zabraknie ciekawej a przede wszystkim estetycznej formy. Na szczęście nie musisz być grafikiem, żeby przygotować profesjonalne CV zachwycające rekruterów. Z pomocą przychodzi kreator cv. Tylko jaki tu wybrać?

Celem naszego projektu jest danie Ci odpowiedzi na te pytanie. Chcemy przekazać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych portali, tak żeby rozwiały się Twoje wątpliwości i żebyś mógł jak najszybciej rozpocząć pisanie swojego cv, bo jak zapewne wiesz, dobre posady rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Chcemy, by nasza strona była miejscem, w którym możecie wymieniać się swoimi doświadczeniami związanymi z użytkowaniem danego kreatora. Tak naprawdę nasz projekt tworzycie właśnie Wy. Wasze opinie są najważniejszą częścią rankingu. To te oceny bywają kluczowe dla pozostałych użytkowników, którzy kierują się nimi przy wyborze generatora. Oprócz pomocy osobom poszukującym pracy, chcemy również nawiązywać współpracę z portalami z kreatorami cv online. Jeśli jesteś właścicielem takiej strony i czytasz te słowa, czuj się zaproszony do naszego projektu :)

Kim jesteśmy?

Pierwsze wrażenie odgrywa bardzo dużą rolę w życiu codziennym. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, wiemy jak dużą rolę odgrywa podczas poszukiwania pracy. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne CV jest często kluczem do sukcesu. Zgodnie twierdzimy, że jesteśmy osobami empatycznymi. Dlatego niesienie pomocy innym, nie jest nam obce. Dla nas to pewna droga życiowa, którą wybraliśmy. Doskonale rozumiemy, że terminy takie jak "dobre CV", "generator CV i listu motywacyjnego" czy chociażby "szablony CV" mogą być dla kogoś nieznanymi terminami, więc chcemy pokazać, że nie jest to coś, czego trzeba się bać - nasza w tym głowa, żeby wszystko stało się jasne i proste.

Dlaczego stworzyliśmy ranking CV?

Jak większość pomysłów, tak i ten na nasz projekt zrodził się z własnego doświadczenia. My i wielu naszych znajomych kilkakrotnie szukaliśmy nowej, interesującej pracy. Za każdym razem mieliśmy dylemat, w którą stronę powinniśmy pójść pisząc nasze życiorysy. Przeglądaliśmy wiele stron oferujących stworzenie swojego cv i w rezultacie sami nie wiedzieliśmy, na jaki kreator mamy się zdecydować. Wtedy pomyśleliśmy, że najłatwiejszym sposobem byłoby zapoznanie się z opcjami portali bez konieczności sprawdzania ich najpierw na własnej skórze. Tak powstał nasz ranking. Mamy nadzieję, że dzięki naszej stronie rozwieją się wszystkie Twoje wątpliwości co do wyboru kreatora. Czego się u nas dowiesz?

  • Ile darmowych życiorysów możesz utworzyć w danym kreatorze cv oraz jak dużo wzorów udostępnia w ramach abonamentu.
  • Czy możesz napisać list motywacyjny?
  • Jak poszczególne generatory oceniają inni użytkownicy oraz co im najbardziej przypadło do gustu, a co wręcz odwrotnie.
  • Czy możesz modyfikować wygląd szablonów, które elementy są edytowalne, czy możesz utworzyć kilkustronicowy dokument i wiele wiele innych!

Projekt finansowany z prywatnych funduszy

Chciałbyś nas wesprzeć? Skontaktuj się z nami.
Kontakt